KONTAKT

KONTAKT OS

Vi vil gerne høre fra dig og finde en løsning der passer til netop dig og din virksomhed. Så ring til os allerede i dag på tlf. 9792 4711 og få en snak om, hvad vi kan tilbyde. Du er også meget velkommen til at kigge forbi på Pantervej 7 i Thisted.

ab Metal
Pantervej 7
DK-7700 Thisted

Tlf. +45 9792 4711
Fax +45 9792 6866
Mail: info@aluminium.dk

KONTAKT INFO
  • Pantervej 7 DK-7700 Thisted
  • TLF +45 97 92 47 11
  • info@aluminium.dk
Medarbejdere
Hans Buck
Hans Buck
Direktør – 20827211 hans.buck@aluminium.dk
Lars Buck
Lars Buck
Teknisk Direktør – 20614711 lars.buck@aluminium.dk
Allan Waaentz
Allan Waaentz
Sales manager – 20735711 allan.waaentz@aluminium.dk
Christian Thøgersen
Christian Thøgersen
Projektleder – 51672237 christian.thogersen@aluminium.dk
Dorte Andersen
Dorte Andersen
Bogholder – 51672230 dorte.andersen@aluminium.dk
Lise Gedebjerg
Lise Gedebjerg
Intern salg/Controller – 51672235 lise.gedebjerg@aluminium.dk
Ole Kanstrup
Ole Kanstrup
Salg/Produktionsingeniør – 51672234 ole.kanstrup@aluminium.dk
Preben Nystrup Hansen
Preben Nystrup Hansen
Afdelingsleder – 51672236 Preben.nystrup@aluminium.dk
Trine Nørgaard
Trine Nørgaard
Business controller – 51672232 trine.norgaard@aluminium.dk
Hanne Bang
Hanne Bang
Produktionsplanlægger – 51672231 hanne.bang@aluminium.dk
Pernille Holm
Pernille Holm
Controller – 51672233 pernille.holm@aluminium.dk
Kristian Kanstrup
Kristian Kanstrup
Sales/Projekt manager – 24455411 kristian.kanstrup@aluminium.dk
Jeanette Fuglsang Andersen
Jeanette Fuglsang Andersen
Indkøbsassistent – 51675094 jfa@aluminium.dk